A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У регіональному сервісному центрі МВС в Донецькій області оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця


Проводиться прийом документів для участі в конкурсі на зайняття вакантної посади державного службовця категорії «В»:

— головний спеціаліст з питань державної таємниці сектору документального забезпечення регіонального сервісного центру МВС в Донецькій області (умови).

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  1. Копія паспорта громадянина України.
  2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі (додаток 1).
  3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (додаток 2).
  4. Копія (копії) документів (документів) про освіту.
  5. Заповнена особова картка встановленого зразка — друкується з обох сторін (додаток 3).
  6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (подається витяг з єдиного державного реєстру декларацій про подання декларації за 2016 рік).
  7. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Прийом документів здійснюється до 18.00 год. 12 вересня 2017 року.

Документи приймаються за адресою: Донецька область, м. Маріуполь, вул. Нове життя, 14
(ІІ поверх, сектор персоналу та зв’язків з громадськістю).

Конкурс відбудеться 18 вересня 2017 року.

Контактна особа – Лошак Марія Вікторівна, тел. (0629) 47-41-60, hr_don@hsc.gov.ua

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на офіційному веб сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням http://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=one_vacancy_view_vm&vac_id=6459672015812647241