A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби


Регіональний сервісний центр МВС в Донецькій області (вул. Нове життя, 14, м. Маріуполь, Донецька область) оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»:

— адміністратора територіального сервісного центру № 1441 (на правах відділу, м. Маріуполь), згідно з умовами проведення конкурсу (оголошення № 161697);

— адміністратора територіального сервісного центру № 1443 (на правах відділу, м. Краматорськ), згідно з умовами проведення конкурсу (оголошення № 161698);

— адміністратора територіального сервісного центру № 1443 (на правах відділу, м. Краматорськ), згідно з умовами проведення конкурсу (оголошення № 161699);

— адміністратора територіального сервісного центру № 1445 (на правах відділу, м. Волноваха), згідно з умовами проведення конкурсу (оголошення № 161700).

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  1. Копія паспорта громадянина України.
  2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
  3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  4. Копія (копії) документів (документів) про освіту.
  5. Заповнена особова картка встановленого зразка.
  6. Декларація (як кандидата на посаду) особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.
  7. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Конкурс на зайняття вакантних посад державної служби у Регіональному сервісному центрі МВС в Донецькій області оголошений наказом Регіонального сервісного центру МВС в Донецькій області від 10 вересня 2019 року       № 54.

Прийом документів здійснюється до 18.00 год. 25 вересня 2019 року.

Документи приймаються за адресою: Донецька область, м. Маріуполь, вул. Нове життя, 14
(каб. 203, сектор персоналу).

Конкурс відбудеться 30 вересня 2019 року.

Контактна інформація: Лошак Марія Вікторівна, тел. (0629) 40-41-40, hr_don@hsc.gov.ua

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на офіційному вебсайті Національного агентства України з питань державної служби у розділі «Вакансії державної служби».