A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби


Регіональний сервісний центр МВС в Донецькій області оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби:

— головного спеціаліста відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання Регіонального сервісного центру МВС в Донецькій області (категорія «В»), згідно з умовами проведення конкурсу;

— головного спеціаліста територіального сервісного центру № 1445 (на правах відділу, м. Волноваха) Регіонального сервісного центру МВС в Донецькій області (категорія «В»), згідно з умовами проведення конкурсу;

— спеціаліста відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання Регіонального сервісного центру МВС в Донецькій області (категорія «В»), згідно з умовами проведення конкурсу.

 Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  1. Копія паспорта громадянина України.
  2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
  3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  4. Копія (копії) документів (документів) про освіту.
  5. Заповнена особова картка встановленого зразка.
  6. Декларація (як кандидата на посаду) особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.
  7. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Прийом документів здійснюється до 18.00 год. 04 березня 2019 року.

Документи приймаються за адресою: Донецька область, м. Маріуполь, вул. Нове життя, 14
(каб. 203, сектор персоналу).

Конкурс відбудеться 07 березня 2019 року.

Контактна інформація: Лошак Марія Вікторівна, тел. (0629) 40-41-40, hr_don@hsc.gov.ua

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на офіційному веб сайті Національного агентства України з питань державної служби у розділі «Вакансії».