A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Більше 2500 громадян отримали посвідчення водія на новому бланку


13 Травня 2021

На Донеччині вже місяць клієнти сервісних центрів МВС отримують посвідчення водія на нових бланках. Таким чином, вже понад 2500 водіїв мають оновлений документ.

Нові бланки повністю адаптовані до міжнародних вимог. Як й попереднє посвідчення, це пластикова картка. Воно тримовне (українською, англійською, частина – французькою мовами), й найголовніше — чинне на території всієї Європи та в багатьох країнах світу.

Відтепер на посвідченні вказується група крові (резус-фактор) водія. Це дозволить лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП. Також будуть вказані дані згоди або незгоди на донорство. Слід зазначити, що інформація про надання згоди або незгоди на посмертне донорство, групу крові (резус-фактор) до посвідчення водія вноситься лише за письмовою згодою клієнта.

До речі, попередній варіант національного посвідчення водія дійсний строком, на який видано. Спеціально робити обмін не потрібно, громадянин вирішує за  власним бажанням.

Нагадуємо, що надання послуг в сервісних центрах МВС здійснюється виключно за попереднім особистим записом, який можливий онлайн, через функціонал, що розміщений на сайті — https://bit.ly/3cTFooA або за талоном, який можна отримати у терміналі в приміщенні ТСЦ МВС.

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС в Донецькій області можна за номером (0629)404140, (0629)404114 або запитати на офіційній сторінці Facebook регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій області.