A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У 2020 році сервісні центри МВС Донеччині створювали державний сервіс якісним та комфортним


19 Січня 2021

В регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС в Донецькій області підрахували скільки послуг надано автовласникам, яка кількість водіїв-новачків на дорогах Донеччини та скільки громадян успішно склали іспит з першого разу на право керування авто.

Працівниками п’яти територіальних сервісних центрів МВС в Донецькій області за 2020 рік проведено 49 860 реєстраційних операцій. Фахівцями Експертної служби МВС оглянуто 42 253 авто, під час чого виявлено 66 транспортних засобів, агрегатні частини яких змінено чи підроблено; встановлено 16 осіб та 31 авто, що перебували в розшуку на території України.

Тривала робота у напрямку екзаменаційної діяльності. У минулому році видано понад 35 тисяч посвідчень водія, з низ 13 780 громадян стали водіями і вперше отримали посвідчення, 17 086 –  його обміняли, а 4800 водіїв відкрили нові категорії, показавши майстерності у керуванні автотранспортом.

370 водіїв, по закінченню навчання, отримали посвідчення водія для перевезення небезпечних вантажів, 16 пройшли перепідготовку і отримали відповідний документ. Також підготовлено 15 уповноважених, діяльність яких пов’язана з дорожнім перевезенням небезпечних вантажів.

Протягом минулого року 35  автовласників отримали індивідуальні номерні знаки.

Крім того, працівниками ТСЦ МВС у 2020 році видано 17 639 довідок про несудимість. Довідка є безкоштовною та її можна замовити онлайн на сайті Головного сервісного центру МВС.

Наприкінці минулого року в регіоні було презентовано останній оновлений територіальний сервісний центр МВС – у м. Краматорськ. Тепер на Донеччині всі сервісні центри МВС європейського зразка з клієнтоорієнтованим персоналом.

Більш того, регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Донецькій області налагодив двосторонній контакт із громадянами на офіційній Фейсбук-сторінці, де можна завжди отримати компетентну інформацію та консультацію.

Нагадаємо, що кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може здійснити реєстрацію чи перереєстрацію свого транспортного засобу, замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, довідку про несудимість і тощо.

Також отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером: (044) 290 19 88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС.