A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У сервісних центрах МВС до 11 травня продовжено режим карантину


23 Квітня 2020

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 24 квітня, продовжено до 11 травня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня 2020 року. Відтак у сервісних центрах МВС карантин також продовжено.

Починаючи з 19 березня, у сервісних центрах МВС для забезпечення своєчасного і повного проведення профілактичних і протиепідемічних заходів тимчасово змінено режим роботи та призупинено надання фізичним та юридичним особам частини послуг.

Разом з цим сервісні центри МВС продовжують  працювати за окремим графіком, переважно у режимі онлайн, документи приймаються в електронному вигляді на адреси чергових центрів.

Прийом громадян відбувається виключно за попереднім записом у чергових сервісних центрах МВС для надання невідкладних послуг, зокрема:

 • реєстрація/перереєстрація та зняття з обліку транспортних засобів тільки для медичних і дипломатичних установ;
 • перша державна реєстрація нових легкових транспортних засобів;
 • реєстрація нових вантажних автомобілів, автобусів, причепів і напівпричепів, що використовуються для забезпечення діяльності об’єктів критичної інфраструктури;
 • перереєстрація транспортного засобу у зв’язку із втратою або викраденням свідоцтва про реєстрацію авто;
 • обмін посвідчення водія, виданого вперше на 2 роки, онлайн через Електронний кабінет водія;
 • відновлення посвідчення водія в разі його втрати або викрадення;
 • видача (продовження) свідоцтв про допущення транспортних засобів для перевезення визначених небезпечних вантажів.

Ці послуги будуть надаватися за попереднім записом черговими сервісними центрами МВС. Їх адреси та номери телефонів можете переглянути нижче.

Також нагадуємо, що через Електронний кабінет водія ви можете замовити онлайн:

 • верифікацію даних посвідчення водія та свідоцтва про державну реєстрацію транспортного засобу;
 • призначення належного користувача;
 • відновлення та обмін посвідчення водія — їх видача буде відбуватися вже після офіційного закінчення карантину;
 • перевірку наявності та оплата адміністративних правопорушень;
 • перевірку транспортного засобу за VIN-кодом.

Також дистанційно можливо замовити та отримати в електронному вигляді довідку про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень.

Окрім цього, на період карантину зупиняється перебіг строків звернення громадян на отримання послуг, зокрема це стосується і відповідального зберігання номерних знаків транспортних засобів, знятих з обліку для подальшого закріплення за іншими транспортними засобами цього ж власника. Автовласники, які мають номерні знаки на платному зберіганні, можуть не хвилюватись. Відлік терміну зберігання цих номерних знаків зупиняється та їх знищення не проводитиметься.

Продовжити термін їх зберігання буде можливо вже після офіційного закінчення карантину. При цьому, плата за зберігання номерних знаків під час карантину зніматись не буде.

У свою чергу, ми закликаємо бути відповідальними та не звертатись до сервісних центрів МВС без нагальної потреби, користуйтесь послугами онлайн і на період карантину залишайтесь вдома.

Наголошуємо, що прийом громадян з явними ознаками ГРВІ проводитись не буде!

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за телефоном: (044) 290 19 88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС, дізнатися новини сервісних центрів MBC – на сайті Головного сервісного центру МВС.