A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Частину послуг сервісних центрів МВС тепер можна отримати в ЦНАПі м.Добропілля


07 Жовтня 2019

Відновити посвідчення водія у випадку втрати або викрадення, замінити посвідчення старого зразка на нове, отримати послугу первинної реєстрації авто, перереєструвати авто у зв’язку зі зміною анкетних даних, тепер можна у Центрі надання адміністративних послуг у місті Добропілля за адресою: вулиця вул. Театральна, 19.

Це стало можливим завдяки реалізації узгодженого рішення про співпрацю між Регіональним сервісним центром МВС в Донецькій області та Добропільською міською радою, яке було укладене у лютому цього року.

«Результатом такого співробітництва, — говорить заступник Регіонального сервісного центру МВС в  Донецькій області Дмитро Олейник, —  є розширення мережі послуг сервісних центрів МВС, зменшення навантаження на сервісний центр МВС, а також поява нових зручних комплексів послуг для громадян. Наприклад при зміні прізвища, або у разі зміни адреси,  заявник, отримуючи нову ID-картку, може одразу обміняти посвідчення водія чи свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу».

Ці та інші послуги сервісних центрів МВС й надалі можна отримати лише в сервісних центрах МВС з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу з 9:00 до 16:45, без обідньої перерви; неділя і понеділок – вихідні.

Адреси найближчих сервісних центрів МВС:

м. Бахмут, вулиця Ювілейна, 41

м. Краматорськ, вулиця Героїв Небесної Сотні, 5

м. Покровськ, вулиця Тюленіна, 1

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: консультації  за телефоном (044) 290-19-88 або на офіційній сторінці в Фейсбук. Слідкувати за новинами сервісних центрів МВС можна на сайті Головного сервісного центру МВС.