A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Донеччині презентували сервісний центр МВС нового зразка


28 Грудня 2018

На Донеччині відкрився третій у регіоні сервісний центр МВС нового зразка. В оновленому сервісному центрі МВС №1445 (м. Волноваха) громадяни можуть швидко та зручно отримати послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі і заміни посвідчення водія та видачі довідки про несудимість тощо. Усі послуги займатимуть від 30 хвилин до 2 годин.

Адреса оновленого сервісного центру МВС в Донецькій області: м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 86.

Графік роботи: з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу з 9:00 до 16:45, без обідньої перерви. Неділя і понеділок – вихідні.

Сервісні центри МВС нового зразка працюють за принципом «єдиного вікна» та екстериторіальності. Новий сервісний центр МВС у м. Волноваха оснащений електронною чергою, електронним інформаційним боксом, а також планшетом для оцінки якості наданих послуг. А ще, за допомогою онлайн-камери на сайті Головного сервісного центру МВС в онлайн-режимі можна переглянути процес обслуговування і завантаженість цього центру.

В оновленому сервісному центрі МВС є полиця для буккросингу та дитячій куточок, передбачені умови для громадян з інвалідністю. На прилеглій  до адміністративної будівлі території облаштовано майданчик з якісним освітленням для проведення експертного огляду транспортних засобів та паркувальні місця для відвідувачів.

Відтепер вже три сервісні центри МВС на Донеччині  працюють у новому форматі. Останні, у м. Краматорську та м. Покровську, також буде оновлено у наступному році.

Крім того, в області працює мобільний сервісний центр МВС, який обслуговує громадян в населених пунктах, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС.

Нещодавно запрацював новий електронний сервіс. Тепер кожному громадянину самостійно у два кліки  можна перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: консультації  за телефоном (044) 290-19-88 або на офіційній сторінці в Фейсбук. Слідкувати за новинами сервісних центрів МВС можна на сайті Головного сервісного центру МВС.