A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

За півроку у інноваційному сервісному центрі МВС м. Маріуполя надано 17 250 адміністративних послуг


31 Серпня 2018

23 лютого цього року відкрився сервісний центр МВС №1441 в м. Маріуполі нового зразка. Центр побудовано за принципом прозорого офісу та розташовано на території торгівельно-розважального центру «PortCity». У цьому місці люди можуть не тільки відпочити, але і одночасно отримати адміністративну послугу.

Протягом шести місяців роботи нового зразка сервісного центра МВС в м. Маріуполі надано 17 250 адміністративних послуг. 19 адміністраторів сервісного центру приблизно за день надають 150-200 адміністративних послуг. За півроку зареєстровано та перереєстровано 9264 транспортних засобу. В новому екзаменаційному класі прийнято 8044 іспити з ПДР,  водійське посвідчення отримали і замінили 4773 громадянина,  міжнародних посвідчень видано 52, а кількість виданих довідок про відсутність судимостей склало аж понад 5475.

Крім того, під час надання адміністративних послуг командою сервісного центру МВС у м. Маріуполі виявлено: 8 авто з підробленим номером кузову та 3 авто з підробленим номером двигуну, 7 транспортних засобів і 4 особи виявлено у розшуку.

Треба відзначити, що з появою інноваційного сервісного центру в м. Маріуполі отримати адміністративні послуги стало зручно та мінімальними затратами часу. Діє електронна черга, електронний інформаційний бокс, відеокамери спостереження, за якими можна перевірити завантаженість центру онлайн та термінали для оплати послуг.

В сервісному центрі МВС під час очікування адміністративної послуги дорослі можуть скористатися Зоною Буккросингу, на полицях знаходяться книги різної тематики. Для дітей існує дитячий куточок. Біля центру облаштовані паркувальні місця для клієнтів та велопарковка, а також зручний майданчик для проведення експертного огляду транспортних засобів.

Клієнти, користуючись принципом екстериторіальності, отримають послуги незалежно від місця реєстрації.

Більш детальнішу інформацію щодо діяльності сервісних центрів МВС можна знайти на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Донецькій області: http://don.hsc.gov.ua/ та офіційній сторінці в Фейсбук або отримати інформацію за  консультаційним телефоном: (044)290-19-88.