A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

1180 адміністративних послуг з початку року надано мобільним сервісним центром МВС на Донеччині


09 Серпня 2018

З початку поточного року мобільний сервісний центр МВС здійснив 55 виїздів. Під час своїх візитів до мешканців МСЦ зареєстровано та перереєстровано 682 транспортних засоба. 114 мешканців Донеччини замінили посвідчення водія. Завдяки мобільному сервісному центру МВС прийнято 384 запити на отримання довідок про несудимість. Це в рази більше наданих адміністративних послуг в порівнянні з минулим роком.

До речі, мобільний сервісний центр три рази на неділю виїжджає у віддалені населені пункти Донецької області, де немає стаціонарних сервісних центрів. Цей автомобіль обладнано сучасною технікою, завдяки цьому надає такі функції, як реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також приймає запити на отримання довідки по несудимість.

Щомісячний графік виїздів мобільного сервісного центру МВС можна переглянути за посиланням: http://don.hsc.gov.ua/index/mobilni-sts/grafik-viyizdiv-mobilnih-sts/. А отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС за телефоном: (044)290-18-99 та на офіційній Фейсбук-сторінці регіонального сервісного центру МВС.