A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Бахмуті відкрили новий екзаменаційний клас для складання іспитів з ПДР


24 Липня 2018

Відтепер у сервісному центрі м. Бахмут працює новий екзаменаційний клас для складання іспитів на отримання посвідчення водія – прозорий та зручний. Щомісяця до цього центру звертається близько 1500 громадян, з них більше 300 аби стати водіями (50% складають іспити з першого разу).

За останній рік система складання іспитів на отримання посвідчення водія стала більш досконалою та зрозумілою для громадян. Після проходження навчання та складання тестів в автошколі, необхідно скласти іспит в будь-якому зручному за місцем розташування сервісному центрі МВС, прив’язки до місця реєстрації та проходження навчання немає. Іспит складається з двох частин: теоретичної та практичної.

Сервісні центри МВС з метою інформування громадян запустили онлайн-інструкцію, як отримати посвідчення водія вперше. Тут можна знайти усю найважливішу інформацію: як правильно обрати автошколу, поради щодо підготовки до тесту з ПДР та перелік вправ, які необхідно вміти  виконувати на іспиті, аби стати водієм. Окрім того, на сайті Головного сервісного центру МВС працює безкоштовний онлайн-тренажер, за допомогою якого можна перевірити власні знання або підготуватися до іспитів для отримання посвідчення водія. Він повністю відповідає реальним умовам складання теоретичного іспиту.

Нагадуємо, що оновлений сервісний центр МВС у Бахмуті розпочав роботу 22 грудня 2016 року. З цього часу команда професіоналів сервісного центру МВС м. Бахмут надала більше 13 000 послуг із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів. Видано 5500 довідок про несудимість та 5960 водійських посвідчень. Для забезпечення якісного і своєчасного надання послуг громадянам, які проживають у віддалених місцевостях, було здійснено 25 виїздів мобільного сервісного центру МВС та надано 328 послуг із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів та заміни посвідчення водія. За якісно наданий сервіс вдячні відвідувачі залишили 1375 позитивних відгуків.

Сервісні центри МВС в Донецькій області постійно працюють над покращенням якісного та комфортного сервісу громадянам.