A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У перший день літа діти завітали до сервісного центру МВС м. Маріуполя


01 Червня 2018

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – символ дитячої радості та надії на майбутнє. У сервісних центрах МВС по всій Україні вже стало доброю традицією долучатись до соціальних та культурних ініціатив та проводити ознайомчі екскурсії для школярів з нагоди свята.

Так, сьогодні, територіальний сервісний центр МВС нового зразка у місті Маріуполі відвідали учні маріупольської школи-колегіум № 28. Зануритись у роботу державної структури дітям допоміг начальник сервісного центру МВС Роман Буря. Він розповів, яким буває якісний державний сервіс, що потрібно зробити для того, аби в майбутньому безпечно керувати транспортним засобом, як отримати посвідчення водія, зареєструвати автомобіль та, у разі необхідності, отримати довідку про несудимість

Фахівці експертної служби МВС показали, як проводиться огляд транспортного засобу, перевіряється справжність ідентифікаційних номерів та реєстраційних документів. На даному етапі екскурсії найбільшу зацікавленість проявили хлопці, вони з великим захопленням передивлялись, де в автомобілі знаходиться номер кузова та двигуна, задавали чимало питань експерту та уважно слухали відповіді.

Дівчата віддали свою прихильність Буккросинг-зоні сервісного центру МВС, з інтересом гортали сторінки книжок, представлених на полиці.

В екзаменаційному класі школярам дали змогу вперше спробувати пройти теоретичну частину іспиту з ПДР на отримання посвідчення водія та подивитись на сайті онлайн-маршрути і чек-лист, за якими майбутні водії складають практичну частину екзамену.

Учні оволоділи новими знаннями, дізналися про систему надання адміністративних послуг та отримали безліч емоцій.

На завершення екскурсії працівники сервісного центру МВС нагадали дітям про важливість дотримання правил дорожнього руху та подарували інформаційні картки «Турбота — це» з серії милих зображень про безпеку на дорогах.