A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Як мешканцю Донеччини вперше отримати водійське посвідчення?


14 Травня 2018

Протягом  останнього місяця  по всій Україні і, зокрема, на Донеччині, сервісні центри МВС провели численні лекції та відкриті уроки з теми “Як отримати посвідчення водія вперше?”.

         Під час зустрічей було презентовано перший онлайн-порадник: він покроково роз’яснює алгоритм дій майбутнього водія. Громадянам більше не доведеться губитися серед недостовірної інформації, якої багато в мережі інтернет — достатньо скористатися офіційними ресурсами Головного сервісного центру МВС. Обрати найдійну автошколу можна за Всеукраїнським переліком акредитованих автошкіл, вдосконалити знання ПДР – за допомогою безкоштовного онлайн-тренажеру, який повністю відтворює умови реального теоретичного іспиту з ПДР. Краще підготуватись до практичної частини іспиту клієнтам сервісних центрів допоможе знайомство зі схемами маршрутів та чек-листом, у якому зазначені типові помилки. Уся інформація, необхідна для того, щоб легко та чесно скласти екзамени на право керування транспортим засобом, чекає вас за посиланням.

         Слідкуйте за новинами сервісних центрів МВС на Донеччині на нашому сайті. Звертайтеся за консультацією на офіційну сторінку в Фейсбук або за телефоном: (044) 290-19-88.