A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр МВС в Донецькій області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби


26 Грудня 2016

Проводиться прийом документів для участі в конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби:

— спеціаліст з охорони праці сектору контролю за експлуатацією автотранспорту та господарської діяльності регіонального сервісного центру МВС в Донецькій області (категорія В).

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

  1. Копія паспорта громадянина України.
  2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
  3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  4. Копії документів про освіту.
  5. Заповнена особова картка встановленого зразка.
  6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік.

Конкурс відбудеться 11 січня 2017 року. Прийом документів здійснюється до 18.00 год.
03 січня 2017 року за адресою: Донецька область, м. Маріуполь, вул. Нове життя, 14 (ІІ поверх, сектор персоналу та зв’язків з громадськістю). Довідки за телефоном (0629) 47-41-60.

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на офіційному веб сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням http://test.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=one_vacancy_view_vm&vac_id=6366456648444941994.