A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Висококваліфіковані кадри – запорука успішної реформи


03 Жовтня 2016

 

В рамках реформи сервісних центрів МВС на Донеччині стартувала програма стажування.

Мета програми стажування – відібрати, навчити та в майбутньому прийняти на роботу найкращих стажерів – молодих і талановитих чоловіків та жінок, які мають активну життєву позицію та готові починати з себе зміни в країні.

Стажування проводиться на посаду адміністратора – це посада державного службовця з місячною заробітною платою від 6 тисяч грн. Посадові обов’язки адміністратора передбачають безпосереднє надання послуг з реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, видачі (обміну) посвідчень водія та приймання іспитів, роботу з документами та базами даних, надання консультацій та інше.

За результатами конкурсу на стажування в сервісних центрах МВС Донецької області було подано 616 анкет, з них 180 претендентів були запрошені на інтерв’ю.

Серед охочих взяти участь у програмі стажування, 64% — жінки, 36% — чоловіки, серед них 78% це молоді люди віком від 21 до 35 років. 46% працевлаштовані, 93% претендентів не працювали раніше в системі МВС.

За результатами інтерв’ю відібрані 45 стажерів, які вже 3 жовтня розпочали навчання.

Програма стажування передбачає два етапи: теоретичну та практичну частини, що загалом триватимуть до 5 листопада 2016 року.

По закінченні теоретичного навчання та проходження практики у територіальних сервісних центрах, стажери будуть запрошені до регіонального сервісного центру  області для складання підсумкового іспиту та отримання сертифікатів. Після успішного проходження стажування учасникам буде запропоновано взяти участь у державному конкурсі на заміщення вакантних посад у встановленому законом порядку.

Сервісні центри МВС нового зразка – це якісно новий підхід у наданні державних адміністративних послуг, запровадження нових стандартів роботи, серед яких –клієнтоорієнтованість, спрощення надання адміністративних послуг, боротьба з корупцією та впровадження сучасних технологій.