Потреба в запасах крові є постійною. І вона щодня зростає. Столичні медичні заклади періодично інформують громадськість про необхідність збору тієї чи іншої групи крові. Адже в країні йде війна, а ще є хворі, які потребують переливання на постійній основі. До того ж бути донором – це означає виконати свій громадянський обов’язок, більше того – це корисно для організму.
«Здаю кров регулярно. Кожні три місяці. Зазвичай у мене підвищений тиск, але після донації все приходить до норми. А ще після процедури залишається відчуття легкості та щастя, адже моя кров може врятувати чиєсь життя», – розповіла пані Валентина, яка працює в канцелярії регіонального сервісного центру ГСЦ МВС Києва.
«Я здала кров вперше. Часто планувала, але тільки зараз, завдяки колегам, стала донором. Саме вони підказали, як готуватись до процедури та допомогли вгамувати всі хвилювання. Сама ж донація зайняла не більше 15 хвилин. Навіть не очікувала, що так швидко і безболісно все пройде. Тепер буду робити це на постійній основі, адже в лікарні побачила і почула від медиків, наскільки велика потреба є в запасах крові», – поділилась спеціаліст по роботі з пенсійними довідками Світлана.
Так, дійсно, наша кров – це суперсила, якою варто ділитись з тими, хто цього потребує. Пам’ятайте про це і робіть донації. Вони необхідні для збереження та підтримки життя хворих дітей, дорослих, літніх людей і, звичайно, наших воїнів ЗСУ.
Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС у Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.