A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення про прийом документів на вакантну посаду начальника ТСЦ РСЦ МВС в Донецькій області


Оголошення про прийом документів на вакантну посаду начальника ТСЦ №1444 (на правах відділу, м. Покровськ) РСЦ МВС в Донецькій області

 

Вимоги до кандидата:

 1. Вища освіта не нижче ступеня магістра.
 2. Вільне володіння державною мовою.
 3. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Outlook).
 4. Особисті якості: вміння обґрунтувати власну позицію, вміння вирішувати комплексі завдання, вміння працювати з великими масивами інформації, вміння працювати в команді та керувати командою, вміння розв’язання конфліктних ситуацій, здатність приймати та реалізовувати зміни, відповідальність, дисциплінованість, уважність до деталей, ініціативність, стресостійкість, орієнтація на обслуговування, клієнтоорієнтованість, комунікабельність.
 5. Знання законодавства України: Конституції України, законів України, указів Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, розпорядчих документів МВС України, інших нормативно-правових актів, інструктивних і методичних документів, що регламентують діяльність системи сервісних центрів МВС. Повний список можна знайти за посиланням — http://hsc.gov.ua/publichna-informatsiya/normativna-baza/

 

Основні посадові обов’язки:

 1. Здійснення керівництва та контролю за діяльністю територіального сервісного центру, організація його роботи.
 2. Відповідальність за дотримання трудової дисципліни в територіальному сервісному центрі. Розподіл обов’язків між працівниками, контроль за їх виконанням.
 3. Організація планування роботи територіального сервісного центру та складання відповідної звітності.
 4. Прийом фізичних та юридичних осіб з усіх питань, що належать до повноважень територіального сервісного центру. Розгляд звернень громадян з питань діяльності територіального сервісного центру та організація перевірки викладених у них фактів.
 5. У межах повноважень прийняття рішень організаційно-розпорядчого характеру та контроль за їх виконанням.
 6. Постійний контроль за дотриманням законності при реєстрації, перереєстрації, знятті з обліку транспортних засобів, видачі, обміну посвідчень водія (міжнародного посвідчення водія), прийнятті державних іспитів на право керування транспортними засобами усіх категорій, видачі та продовження свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів, видачі довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості, її зняття, погашення та внесенні інформації до відповідних державних реєстрів; порядку обліку, зберігання та витрачання бланків суворої звітності і номерних знаків, повноти і правильності сплати послуг.
 7. Контроль достовірності внесеної в Єдиний державний реєстр МВС інформації щодо реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку транспортних засобів, заяв щодо видачі, обміну посвідчень водія (міжнародного посвідчення водія).
 8. Контроль обліку суб’єктів господарювання всіх форм власності, діяльність яких пов’язана з послугами, що надаються ТСЦ МВС; проведення обстежень навчальних організації з підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів та перевірок по усуненню виявлених недоліків.
 9. Контроль за веденням діловодства, зберіганням документів і справ, веденням журналів (книг) обліку, передбачених в діяльності ТСЦ згідно з нормативними документами. Організація роботи з документами у відповідності до чинного законодавства.
 10. Контроль якості, повноти та своєчасного розгляду поштової кореспонденції, листів, звернень, запитів, доручень тощо.
 11. Забезпечення відповідно до законодавства захисту інформації з обмеженим доступом, а також технічний захист інформації, контроль за її збереженням у територіальному сервісному центрі.
 12. Контроль використання електронного цифрового підпису працівниками ТСЦ під час роботи та зберігання на час відсутності працівників.
 13. Забезпечення ефективного використання та зберігання закріпленого за територіальним сервісним центром майна.
 14. Контроль проведення інвентаризації бланкової продукції, номерних знаків, посвідчень водія осіб, що позбавленні права керування транспортними засобами, які зберігаються в ТСЦ.
 15. Внесення в установленому законодавством порядку керівнику РСЦ МВС пропозицій щодо призначення, переміщення, звільнення, установлення доплат, надбавок, премій, заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників територіального сервісного центру.

 

Проведення відбору складається з 2 етапів:

 1. прийом документів і співбесіда з сектором персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС;
 2. проведення групової співбесіди.

 

Прийом документів:

Документи подаються кандидатами особисто до сектору персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Донецькій області, який знаходиться за адресою: Донецька область, м. Маріуполь, вул. Нове життя, 14.

Строк подачі документів до 22 вересня 2017 року включно, в будні з 9.00 до 17.00.

 

 

Перелік документів, необхідних для участі у відборі:

 1. копію паспорта громадянина України та пред’явити оригінал;
 2. копію трудової книжки;
 3. копію військового квитка;
 4. копію (копії) документа (документів) про освіту з додатками;
 5. згода на обробку персональних даних (бланк видається під час прийому документів);

додатково можуть бути подані:

 1. резюме у довільній формі з фото;
 2. мотиваційний лист про бажання працювати на обраній посаді, написаний кандидатом;
 3. рекомендаційні листи за наявності (характеристики) з попередніх місць роботи або навчання;
 4. для учасників Програми ознайомлення з роботою СЦ МВС – наявність сертифікату.

 

Контактна інформація: Лошак Марія Вікторівна,  тел. (0629) 47-41-60, електронна адреса hr_don@hsc.gov.ua.