A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Донеччині 71 акредитована автошкола навчає громадян керувати транспортними засобами


09 Липня 2020

З початку року на Донеччині понад 6000 громадян отримали посвідчення водія вперше. Для того, щоб керувати транспортним засобом, спочатку необхідно визначитись з автошколою. В Донецькій області 71 навчальний заклад, який пройшов державну акредитацію, проводить підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів. Потім пройти навчання з групою або за індивідуальним графіком, скласти успішно іспит та отримати свідоцтво про закінчення автошколи.

Наступним етапом в алгоритмі дій отримання посвідчення водія – обрати зручний для себе сервісний центр МВС. Іспит на отримання посвідчення водія складається з двох частин: теоретичної та практичної.

Після успішного складання теоретичного іспиту, слухач допускається до складання другого етапу –  практичного. Спочатку практичний іспит проходить на майданчику для навчання з початкового керування. Другий – в умовах дорожнього руху за маршрутами, котрі обираються екзаменатором сервісного центру МВС.

На офіційному сайті Головного сервісного центру МВС України можна ознайомитися з мапами маршрутів практичної частини іспитів. За кожним сервісним центром МВС закріплено від 2-х до 7-ми маршрутів для проведення іспиту. Крім того, підгодовуватися можна до теоретичної частини іспиту з ПДР завдяки безкоштовному онлайн-тренажеру. Він є ідентичним до іспиту, що складається в сервісному центрі МВС. Також на сайті можна завантажити повний перелік питань з ПДР та варіанти відповідей на них.

Нагадаємо, що в Україні посвідчення водія вперше видається строком на 2 роки.

Слідкуйте за новинами сервісних центрів МВС на офіційній сторінці в Фейсбук, за консультаціями звертайтеся за телефоном (044) 290-19-88.