A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Корисні онлайн-сервіси для громадян


23 Вересня 2019

Сервісні центри МВС потурбувалися про те, аби громадяни швидко та зручно зуміли скористатися безкоштовними онлайн-сервісами.

Найпопулярніший – перевірка свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Сервіс стане у пригоді не тільки громадянам, але і бізнесу. Можливість самостійно перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу може убезпечити ринок від шахрайства при отриманні транспортних послуг, при найманні працівників на роботу, каршерінгу та купівлі авто тощо.

Окрім того, лише у два кліки можна перевірити свої знання з Правил дорожнього руху та підготуватися до здачі теоретичного іспиту. Також, якщо плануєте подорож за кордон, то на сайті можна дізнатися, які документи потрібні для виїзду на транспортному засобі. Для цього варто лише вибрати зі списку країну, яку збираєтеся відвідати.

Набирає популярності новий сервіс – Електронний кабінет водія, який презентували у лютому цього року. Тут можна записатися в електронну чергу до сервісних центрів МВС, замовити індивідуальні номерні знаки, дізнатися актуальну інформацію про власні авто та посвідчення водія, перевірити й сплатити штрафи за адміністративні правопорушення, переглянути історію будь-якого автомобіля за VIN-кодом, отримати витяг з Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

Також, зайшовши на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Донецькій області або на сайт Головного сервісного центру МВС, можна перевірити завантаженість сервісних центрів МВС за допомогою онлайн-камер в режимі реального часу.

А якщо необхідна додаткова консультація — звертайтесь до «контакт-центру» Головного сервісного центру МВС за номером телефону (044)-290-19-88 або радимо поспілкується з чат-ботом на ім’я  Автобот.