A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Рік роботи оновленого сервісного центру МВС в місті Бахмут Донецької області


22 Грудня 2017

Сучасний сервісний центр МВС в місті Бахмут Донецької області презентували 22 грудня 2016 року. Він був одинадцятим новим сервісним центром МВС в Україні, відкритим на заміну старого МРЕВ.

За рік роботи адміністраторами сервісного центру МВС в Бахмуті  надано 8711 послуг із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видано 4018 національних та міжнародних посвідчень водія, 2647 довідок про несудимість, 104 свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів.

Сервісний центр МВС у Бахмуті – це зручність та комфорт для громадян, клієнтоорієнтований персонал,  світле приміщення, побудоване за принципом «open space», електронна черга, система оцінки якості обслуговування, дитячий куточок, якісне обслуговування людей з інвалідністю

В книзі відгуків та у планшеті оцінки якості обслуговування в сервісному центрі МВС м. Бахмут вдячні відвідувачі залишили  — 1101 позитивних відгуків щодо гарної організації роботи центру.

Для забезпечення якісного і своєчасного надання послуг громадянам, які проживають у віддалених місцевостях Донецької області, де відсутні сервісні центри (м. Світлодарськ, м.Сіверськ, смт. Миронівський) було здійснено 16 виїздів мобільного сервісного центру та надано 187 послуг  із реєстрації, перереєстрації транспортних засобів та заміні посвідчення водія.

Ми прагнемо довести, що державний сервіс може бути якісним та комфортним, а обслуговування у державній установі – відмінним!