A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

В сервісному центрі МВС міста Маріуполь експерти виявили авто з підробленим номером двигуна


14 Червня 2017

Не кожен громадянин при купівлі та експлуатації автомобіля переймається особливою цікавістю стосовно ідентифікаційних позначень на транспортному засобі.  З початку року в сервісних центрах МВС Донецької області вже виявлено 25 транспортних засобів номери агрегатів яких змінені або підроблені. З них 19 з невідповідними ідентифікаційними номерами кузовів та 6 з підробленими номерами двигунів.

І в черговий раз в Територіальному сервісному центрі МВС №1440 міста Маріуполя виявлено автомобіль із зміненим поза умов заводу-виробника ідентифікаційного номеру двигуна.

З питання перереєстрації легкового автомобіля «ВАЗ 2105», 1982 року випуску звернувся 34-річний мешканець міста. Під час проведення огляду транспортного засобу фахівцями експертної служби МВС було встановлено, що символи клейма номера двигуна нанесені не заводським способом.

Водій з авто та зібрані матеріали по даному факту направлені до поліції для подальшого з’ясування обставин.

Отже, закликаємо бути відповідальними, пильними та обачливими при купівлі автомобіля! Консультуйтесь з фахівцями та звертайтесь до експертів сервісних центрів для проведення ними огляду транспортних засобів, перед тим як віддати чималі кошти за таку покупку.